Kategorie

Szybka wysyłka!

Zamów do godziny

12:00

(w dni robocze)


Przesyłkę nadamy tego samego dnia!

Ekspresowa przesyłka nie dotyczy produktów z grupy Rozrywka

Uwaga, większość przesyłek wielkogabarytowych wysyłamy firmą kurierską DHL


Pełna lista fotelików na stronie:
foteliki-samochodowe.uru.pl
---

O firmie

Sklep internetowy uru.pl prowadzony jest przez: 
64-514 Pamiątkowo, Lulinek ul.Bukowa 9
NIP: 777-156-28-86  REGON: 639715508
Numer wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej: 007666/10 nadany przez Urząd Miasta i Gminy w Szamotułach
Numer rachunku bankowego: 77 1140 2017 0000 4102 0355 2908 (BRE Bank - Multibank)

O sklepie:
Sklep internetowy pod adresem uru.pl powstał 1 września 2007 roku i zastąpił nasz wcześniejszy sklep o nazwie 'Internetowy mini market', który znajdował się pod adresem domeny firmy. Nowy sklep powstał z myślą o stworzeniu tzw 'Strefy przyjemnych zakupów' w internecie. Oznacza to między innymi, że głównie oferujemy naszym Klientom towary, które faktycznie posiadamy do wysyłki na magazynie (dostępność tych produktów opisana jest: Jest w magazynie). Towary, których nie ma aktualnie na magazynie są wyraźnie opisane w dostępności produktu.

Nowy sklep, to również nowoczesna obsługa zamówień i pełny wgląd w stan realizacji zamówienia. Postawiliśmy nie tylko na bezpieczeństwo od strony internetu ale również na bezpieczeństwo formy zapakowania zamówionych towarów. Wszystkie zamówione produkty wysyłamy w bezpiecznych kartonikach z wypełnioną wolną przestrzenią wewnątrz tak, aby produkt był unieruchomiony i zabezpieczony przed uderzeniami i ewentualnym uszkodzeniem.

Realizujemy również zamówienia telefoniczne, aczkolwiek zalecamy korzystać ze strony. Jednocześnie gwarantujemy Państwu, że podane przy składaniu zamówienia dane adresowe, telefon kontaktowy oraz adres e-mail, są wyłącznie użyte przez naszą firmę do realizacji zamówienia. Padane dane nie są udostępniane osobom trzecim i nigdy nie są przez na używane w celu wydzwaniania lub rozsyłanie reklam lub ofert handlowych. Wyjątek stanowi adres e-mail podany w zamówieniu, na który za zgodą Klienta mogą być przesyłane informacje o nowościach i promocjach (zgoda na wiadomości w systemie 'newsletter' przy składaniu zamówienia nie jest obowiązkowa).

Cenimy sobie każdego Klienta i jakość obsługi o czym mogą się Państwo przekonać, robiąc zakupy w naszym sklepie!

Udanych zakupów!

Dział Obsługi Klienta
www.uru.pl
kontakt...